Menu
Sepetim

Evsel Su Arıtma Cihazları

Evsel Su Arıtma Cihazları
Tezgah Üstü Deposuz Arıtmalı mini Sebil Tezgah Üstü Deposuz Arıtmalı mini Sebil
Yeni 2-3 gün içinde
Marka: Hydrotech
Ergonomik TasarımKolay KurulumYılda Bi defa Filtre Değişimi ( İlk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl 5 Filtre  ) Periyot aynı şekilde devam etmektedir. Hem Yazlıkta Hem Kışlıkta Aynı Ürünü Kullanın. Damacana Parasından Kurtulun. ..
4.499,00TL
Hydrotech Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış Hydrotech Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış
Yeni Çok Satan
Marka: Hydrotech
Hydrotech Zero Waste Water  -  Sıfır Atık, Su Arıtma Cihazı 5 Filtre 5 Aşamadan Oluşan Cihazımızdan Günde 500 lt ye Kadar Su Alabilirsiniz. Ürün Direk Akış olarak Deposuz Olarak Üretilmiştir. Bu Sayede Minimal yapısı ile, Her alanda Rahatça Kullabilirsiniz. Deposuz Direk Akı..
5.500,00TL
Marka: Hydrotech
Günde 1 Ton Kapasiteli Direk Akış RO 400 Su Arıtma CihazıCafe - Bar - Restoranlar ve Yüksek Kullanım iş Yerleri için Özel Üretilmiştir. Yüksek Akış Kapasiteli Pompalı Olan Ürünüzü 81 ilde Ücretsiz Kurulum Hizmeti Satın alabilirsiniz. İş yerinizde Kullandığınız Tüm Ürünlere Bağlantısı Yapıl..
25.000,00TL
Hydrotech 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı Hydrotech 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı
Yeni Çok Satan
Marka: Hydrotech
Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Pompa Seçeneği ile, Basıncı Düşük Bölgelerde Kullanabilme ( Pompa Seçeneğini Seçmeniz Gerekmektedir. )Yılda Bir Defa Filtre Değişimi ( ilk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl Tam Takım ) İki Yılda Bir Defa Tam Takım Değiştirmeniz Gerekiyor. 8 lt 2,2 Galon Çelik Tan..
6.900,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)