Menu
Sepetim

Hydrotech

Marka: Hydrotech
İş yerlerinde yoğun kullanım için üretilmiş, Hidrotek Arıtalı Su Sebili- Yılda bir defa filtre değişimi- Çift  Değiştirilebilir Musluk- Ro 500 System - Otomatik Şamandıra Sistemi- Geniş Garanti Kapsamı- Ücretsiz Kurulum ve Daha Fazlası.... ..
29.900,00TL
Tezgah Üstü Deposuz Arıtmalı mini Sebil Tezgah Üstü Deposuz Arıtmalı mini Sebil
Yeni 2-3 gün içinde
Marka: Hydrotech
Ergonomik TasarımKolay KurulumYılda Bi defa Filtre Değişimi ( İlk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl 5 Filtre  ) Periyot aynı şekilde devam etmektedir. Hem Yazlıkta Hem Kışlıkta Aynı Ürünü Kullanın. Damacana Parasından Kurtulun. ..
4.499,00TL
Hydrotech Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış Hydrotech Atık Su Atmayan Hidrotek Nano Deposuz Su Arıtma Cihazı Direk Akış
Yeni Çok Satan
Marka: Hydrotech
Hydrotech Zero Waste Water  -  Sıfır Atık, Su Arıtma Cihazı 5 Filtre 5 Aşamadan Oluşan Cihazımızdan Günde 500 lt ye Kadar Su Alabilirsiniz. Ürün Direk Akış olarak Deposuz Olarak Üretilmiştir. Bu Sayede Minimal yapısı ile, Her alanda Rahatça Kullabilirsiniz. Deposuz Direk Akı..
5.500,00TL
Marka: Hydrotech
  Hydrotech Kabinetli LUX Maksi Su Yumuşatma CihazıYumuşatma kapasitesi: 40 FR sertlikte 3m3/günDebi: 1,2 m3/h MaksKontrol valfi:    Runixin Rejenerasyon şekli: Debi Kontrollü Reçine tank: FRP, 10x35İyon değiştirici reçine miktarı: 25 LtReçine marka: D..
22.500,00TL
Marka: Hydrotech
Filtre Kombinasyonu- Sediment FiltreSediment Filtre 5 mikron gözeneklere sahip şebeke suyunu ürünün içerisindeilk karşılayan filtredir. Suyun içerisinde bulanbilecek, Yosun, Tortu, Toz, Pas,Çamur ve Asbest gibi insan sağlığına zararlı partikülleri temizler.       - Aktif Karbon F..
16.900,00TL
Marka: Hydrotech
Günde 1 Ton Kapasiteli Direk Akış RO 400 Su Arıtma CihazıCafe - Bar - Restoranlar ve Yüksek Kullanım iş Yerleri için Özel Üretilmiştir. Yüksek Akış Kapasiteli Pompalı Olan Ürünüzü 81 ilde Ücretsiz Kurulum Hizmeti Satın alabilirsiniz. İş yerinizde Kullandığınız Tüm Ürünlere Bağlantısı Yapıl..
25.000,00TL
Hydrotech 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı Hydrotech 10 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı
Yeni Çok Satan
Marka: Hydrotech
Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Pompa Seçeneği ile, Basıncı Düşük Bölgelerde Kullanabilme ( Pompa Seçeneğini Seçmeniz Gerekmektedir. )Yılda Bir Defa Filtre Değişimi ( ilk Yıl 3 Filtre İkinci Yıl Tam Takım ) İki Yılda Bir Defa Tam Takım Değiştirmeniz Gerekiyor. 8 lt 2,2 Galon Çelik Tan..
6.900,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)